1. Prekių grąžinimas ir keitimas.

1.1. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, išskyrus atvejus, kai sutarties negalima atsisakyti pagal LR įstatymus (kai sutartis sudaryta dėl higienos prekių – patalynės reikmenų – pardavimo; žr. informaciją VšĮ „Vartotojų centras“ tinklalapyje http://www.vartotojucentras.lt/istatymas.php?id=1038, „Ne maisto prekių grąžinimo ir keitimo ypatumai“ 18 punktą.). Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.
1.2. Norėdamas grąžinti prekę(-es) remiantis Taisyklių 1.1. punktu, Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos.
Pirkėjas turi užpildyti grąžinimo formą  ir įdėti ją kartu su grąžinimui siunčiamomis prekėmis arba prie prekės pridėti laisva forma surašytą pagrindinę užsakymo informaciją (užsakymo numerį, vardą pavardę ir kontaktį telefono numerį) ir išsiųsti šiuo adresu :
Forstyle.eu, IV Nr. 751878.
Žirgų g.16A, 14158, Antežeriai, Vilniaus raj.
Arba į Antežerių, Vilniaus raj. paštomatą (DPD, LPexpress, Omniva)

1.2.1. Gavę grąžinamas prekes pinigus grąžinsime per 5 - 10 d.d. Gavę keitimui siųstas prekes susisieksime su Jumis ir aptarsime galimybę prekes pakeisti  bei nurodysime šių prekių pristatymo trukmę.

1.3. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
1.3.1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
1.3.2. prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
1.3.3. prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
1.3.4. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;
1.3.5. grąžinant prekę Pirkėjas turi pateikti prekės pirkimo įrodymą: tai gali būti pirkimo kvitas, sąskaita faktūra ar užsakymo numeris.
1.4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 8.3. straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
1.5. Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.
1.6. Tuo atveju, kai Pardavėjas, dėl nenumatytų priežasčių neturi galimybės pristatyti užsakytos prekės arba neturi tinkamų prekių pakeitimui, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma per 5 - 10 d.d., nuo prekių gavimo datos, neskaitant kainos už pristatymą. Pirkėjui taip pat nėra grąžinamos išlaidos už bankinius pavedimus Pardavėjui ar išlaidos, kurias Pirkėjas patyrė grąžindamas Prekę pardavėjui.